Безтискова ємність для Київського катонно-паперового комбінату

Жовтень-листопад 2010

ТОВ „Ритм” продовжує плідну співпрацю з провідним українським виробником картонно-паперової продукції – ПАО „Київський картонно-паперовий комбінат”. У 2010 році працівниками нашої компанії було здійснено ряд заходів з технічного переоснащення обладнання для виготовленню крохмального клею. В цілому, целюлозно-паперова промисловість споживає більше 60% від усієї кількості виготовленого крохмалу. Він використовується на різних стадіях виробництва та забезпечує гнучкість, еластичність, пружність, міцність, а також стійкость до стирання й зламу кінцевого продукту – паперу та гофрокартону. ПАО „Київський картонно-паперовий комбінат” (далі – Комбінат) в процесі виробництва використовує крохмаль, спеціальна ємність для зберігання якого вiдсутня.

На першому етапі робіт кваліфіковані інженерно-технічні працівники ТОВ „Ритм” провели аудит та діагностику матеріальної бази для виготовленню крохмального клею, вивчили потужності діючої системи, оцінили необхідні масштаби модернізації та заміни агрегатів. Після цього був складений детальний план робіт, виявлена потреба у розробцi та виготовленнi ємності для зберігання сировини, що працює без тиску. Основна складність полягала в розробці резервуара унікальних розмірів і технічних характеристик, які чітко відповідають діючим нормативам з експлуатації, безпеки та внутрішнім положенням Комбінату. На замовлення компанії «BVG» (Німеччина) був розроблений проект ємності „Силос”, об’ємом у 125 м3, що відповідає вимогам чинного законодавста України. Спеціалісти „РИТМу” уклали паспорт ємності „Силос V=125м3 (925-144.00.000)”. Після розгляду і затвердження усіх пропозицій, підприємством-замовником був підписаний договір та узгоджені подальші дії.

Найбільш трудоємкий і вирішальний етап – виготовлення ємності, її транспортування та монтаж, стартував у жовтні 2010р. Головна функція агрегату „Силос” – зберігання кукурудзяного крохмалю. Під час виготовлення ємності наші працівники послуговувалися вимогами ГОСТ 14249-89, ГОСТ 24756-81, СОУ МПП 71.120-217:2009 «Посудини та апарати зварні. Загальні технічні умови». Також, враховуючи той факт, що крохмал є пожежонебезпечною сировиною, ми дотримувалися „Інструкції по проектуванню, установці і експлуатації вибухорозрядних пристроїв на устаткуванні небезпечних виробниих об’єктів по зберіганню, переробці і використанню сировини в агропромисловому комплексі*1” (РД 14-568-03). Вага ємності складає 12755 кг., а в робочому стані – 86255 кг. Агрегат витримує температурні умови в діапазоні від -200С до +500С. У комплект „Силосу” входить резервуар у зібранному вигляді з відповідними фланцями, заглушками, робочими прокладками та кріпленнями, а також технічна документація. Гарантійний срок служби обладнання становить 15 років або 1000 загрузок. Основний матеріал, котрий використовувався для виготовлення „Силосу” – сталь.

Персонал ТОВ „РИТМу” чітко дотримувався правил техніки безпеки під час проведення монтажних, пуско-наладочних і ремонтних робіт, оскільки дане устаткування працює в режимі підвищеної напруги. Окрім цього, слід пам’ятати, що підвищена концентрація пилу в повітрі при попаданні іскри може привести до вибуху або пожежі. В той же час, сама по собі ємність не здатна продукувати небезпечні речовини та відходи в атмосферу робочої зони.

Перед початком встановлення ємності наші спеціалісти перевірили наявність всіх комплектуючих деталей, відповідність транспортованого резервуара проектній документації, а також оглянули його на наявність видимих пошкождень, дефектів, тріщин, цілісності упакування. Окремої уваги заслуговував етап заземлення апарату, правильність якого підтверждена протоколом. Перед запуском „Силосу” додатково був проведений технічний огляд зовнішних і внутрішніх поверхонь, перевірена надійність кріплення фундаментальних болтів, зварювальних швів, приєднання технологічних трубопроводів, справність контрольно-вимірювальних приладів і арматури, що підбирається з урахуванням робочого тиску і температури.

По закінченню робіт, в листопаді 2010р., ми успішно протестовали „Силос V=125м3 (925-144.00.000)” та здійснили обов’язковий контроль усіх пуско-налагоджувальних робіт. Додатково, нашими спеціалістами була надана технічна консультація щодо подальшої експлуатації ємності.

ТОВ „Ритм” гаранує якісне виконання робіт з монтажу, зварювання, виробництва та встановлення металоконструкцій, трубопроводів, технічного обслуговування, монтажу конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем.

 

 

Фото робіт

ДодатокРозмір
pasport.doc743.5 KB
pasport.pdf293.5 KB

Вуглепром

Виготовлення ємностей для підприємства "Вуглепром"

 

 

 

Любарці

Протягом п'яти місяців 2008 року в Любарецькому господарстві нами змонтовані ємності для зберігання злакових культур, опорні металоконструкції і трубопроводи подачі зерна

 

 

Київський КПК

Протягом 2005-2008 року нашою компанією взято участь у безлічі реконструкцій Київського Картонно-паперового комбінату в м. Обухів, в деяких виступаючи вкачестве генерального підрядника.

 Так у 2005 році проведена реконструкція РПО паперової фабрики де нами були виготовлені та змонтовані в найкоротший термін буферні ємності об'ємом 600 м3 а також змонтовано обладнання і технологічні трубопроводи розмольного-підготовчого цеху паперової фабрики.

 Протягом 6-ти місяців 2006 року проведено маштабний реконструкція (без зупинки виробництва) розмольного-підготовчого цеху картонного виробництва.

Обладнання:

 

Трудопроводів:

 

Металоконструкцій:

 

Протягом 2007 року проведена реконструкція гофровиробництва 2-ї черги, де було змонтовано:

Промислова каналізація:

 

лінії пожежогасіння

 

  Також були рекунструйовані побутові приміщення,  трубопроводи подачі води, повітря, клею, ряд металоконструкцій тощо.
 

У вересні 2007 року протягом 10 днів проведена повна заміна пароконденсатной системи картонноделательной машини № 2 з установкою додаткової запірної арматури, заміною парових головок всіх циліндрів

Протягом 2008 року проведена реконструкція транспортно-пакувальної лінії картонного виробництва з демонтажем старої та монтажем нової без зупинки виробництва

У грудні 2008 року проведено монтаж обладнання по очисти оборотної води на протязі 20-ти днів.
 
А також протягом всього часу ми приймаємо участь у ремонтах та обслуговування обладнання на даному підприємстві.

 

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).