Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів. Поряд з нестачею полігонів для їхнього захоронення, набула поширення практика самовивозу сміття на несанкціоновані звалища, що спричиняє забруднення навколишнього середовища.

Окрім нераціонального використання залишків сировини, підприємствами постійно витрачаються чималі суми коштів на покриття рахунків для їх траспортування та подальшу утилізацію.

Подібна проблема видалення відпрацьованої паперової та картонної маси виникла у  ВАТ „Київський картонно-паперовий комбінат” (м. Обухів). З метою забезпечення ефективного процесу роботи, було прийнято рішення встановити агрегат для компактування відходів „CFX 60R - COMPAX 60”. Переможцем тендеру по здійсненню монтажу обладнання на конкурсній основі стала наша компанія „Ритм”. Ми надали всю необхідну документацію, презентували замовнику найбільш вигідну пропозицію по якості, термінах та умовах надання послуг. Після підписання контракту у грудні 2009 року ТОВ „Ритм” виступила підрядником і успішно виконала комплекс заходів з оновлення бази та монтажу обладнання для пресування відходів.

Проведення робіт було поділено на декілька етапів:

1.      Підготовка приміщення, підведення всіх необхідних комунікацій та систем для подальшого встановлення агрегату. Інженерно-технічні працівники відновили будівельні конструкції, здійснили монтаж додаткових ліній подачі відходів, виконали збірку та встановлення двох транспортерів для подачі відходів (протяжністю 20 метрів). Додатково, була проведена реставрація ще одного транспортера, відремонтовано майданчик для обслуговування даної ділянки, виконані зварювальні роботи та модернізація несучих металоконструкцій (загальною вагою 10 тон).

2.      Встановлення обладнання технічними спеціалістами „Ритму”. Агрегат німецького виробництва „CFX60R-COMPAX 60” є одним з найпопулярніших автоматичних пресів високої продуктивності і компактної будови для переробки макулатури, паперу, картону та інших легких відходів. Прес відрізняється міцною конструкцією каркасу, високою пропускною здатністю, інтелектуальною системою контролю, регулюванням гідравлічних налаштувань пресувального барабану відносно потужності, можливістю профілактичного обслуговування. „COMPAX 60” забезпечує процес обезводнення (вміст сухих речовин на вході - 7-20%, вміст сухих речовин на виході - до 60%), безперервне ущільнення, подрібнення, транспортування, автоматичний розподіл відходів у контейнери і підготовку до спалювання. Це обладнання ідеально підходить для інтенсивного використання на підприємствах целюлозно-паперової промисловості. Вага агрегату складає 9 тон, продуктивніть пресування – до 40 тон в день.

3.      Проведені тестування та контрольний запуск устаткування, здійснено обов’язкову перевірку усіх пуско-налагоджувальних робіт, надані консультації для персоналу з техніки безпеки та експлуатації пресу для відходів „COMPAX 60”.

Працівники ТОВ „Ритм” оперативно та якісно виконали всі монтажні роботи, що дозволило достроково здати об’єкт в експулатацію. Згідно затвердженого графіку, на проведення заходів було виділено 45 календарних днів, та кваліфікований колектив ТОВ „Ритм” впорався з завданням в 25-денний термін.

ТОВ „Ритм” також надає послуги з відновлення та монтажу конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем, встановленні технічного обладнання для паливно-енергетичного комплексу, комунального господарства, заводів машино- і приладобудування, зварюванні труб і металоконструкцій, прокладання трубопроводів.

Фото виконаного об'єкту Ви можете подивитися в нашій галлереї

 

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).