Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.). Після проведення аналізу стану приміщень і діагноситики обладнання працівниками організації був розроблений детальний план робіт по реконструкції технологічної лінії з виробництва паперу для банкнот. Робота проходила в декілька етапів:

1.Спеціалісти „Ритму” підібрали і закупили оптимально необхіді матеріали та обладнання для будівництва та монтажу техніки. Зокрема, було здійснено встановлення станції для підвищення тиску води «Lovarra», що дозволяє ефективно використовувати водні ресурси в процесі виробництва. При остаточному виборі насосної станції враховувалась структура механізму і показники потужності під час її експлуатації.

2.Виконано монтаж млина «Клафлін» з безперервною подачею сировини на вході і з обробкою готового продукту на виході. Млин призначений для сухого тонкого і надтонкого помолу всіх сипучих будматеріалів та компонентів малої і середньої твердості, вживаних під час виробництва.

3.Змонтована система змащення „SKF”, що дозволяє повністю автоматизувати процес змащування виробничо-технологічного обладнання. Важко переоцінити важливість правильного, регулярного змащування вузлів і механізмів машин точно дозованою кількістю мастильного матеріалу. Адже близько 40% всіх випадків передчасного виходу з ладу механічного обладнання виникає в результаті неправильного або недостатнього змащування. Автоматизація даного процесу дозволяє забезпечити подачу точної кількості мастила в усі точки змащування, через встановлені інтервали часу. Можливість  регулювання витрат мастила забезпечує економію коштів на ремонті обладнання в порівнянні з іншими традиційними технологіями змащування. Для налагодження системи змащення папероробної машини був залучений іноземний представник виробника „SKF”.

4. Проведено реконструкцію системи вентиляції з ковпака і машинного залу, встановлено обладнання фірми «WOLF». Вентиляційне обладнання створює повітряно тепловий баланс промислового приміщення, помітно покращуючи температурні умови. Устаткування для фабрики було підібране з урахуванням показників вмісту парів, пилу, а також розмірів площі вентильованого приміщення і місця його установки. Для проведення пуско-наладочних робіт залучалась субпідрядна організація ТОВ „Ласка-інжинірінг”.

5. Монтаж системи кондиціонування компанії «Mitsubishi». Напівпромислове кондиціонерне обладнання дозволяє знизити операційні витрати на електроенергію, контролює рівень температури та вологості, перешкоджає проникненню в приміщення різних шкідливих забруднюючих газів та речовин.

6. Установка контрольно-вимірювальних приладів та устаткування. Для проведення електромонтажних робіт та монтажу спеціального обладнання була залучена субпідрядна організація ТОВ «Символ». Компанія виконала тестування та контрольний запуск устаткування, здійснила обов’язкову перевірку усіх пуско-налагоджувальних робіт, надала консультації з техніки безпеки та експлуатації приладів.

Загалом, реконструкція технологічної лінії з виробництва паперу для банкнот тривала з грудня 2008 по серпень 2009, переважно без зупинки основного виробництва. Був виконаний не тільки ремонт старого та установка нового обладнання, але ще цілий спектр електромонтажних та будівельних робіт. Під час реалізації проекту були залучені субпідрядні організації. Зокрема, будівельні роботи виконувала компанія СМУ «Папірбуд», а над постачанням і налагодженням щита частотних перетворювачів працювали спеціалісти компанії ТОВ «S-інжинірінг». 

По завершенню проекту ТОВ „Ритм” отримало свідоцтво про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил. 

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).