Дитячі майданчики

Окрім широкого асортименту промислових несучих та огороджуючих металевих конструкцій і споруд, зварювання труб і встановлення технологічної апаратури, підприємство „Ритм” спеціалізується на виробництві різноманітних побутових конструкцій. Наприклад – спортивно-ігрового обладнання для дитячих майданчиків та зон активного відпочинку. ТОВ „Ритм” виготовляє дитячі гірки, гойдалки-балансери, каруселі,  пісочниці, турніки, а також мангали, вольєри для тварин, теплиці та інші вироби.

Концепція створення дитячих ігрових комплексів відповідає міжнародним стандартам якості та нормам безпеки EN-1176, схвалені Міністерством Охорони Здоров’я України.

Згідно встановлених норм, кожна складова дитячого майданчика повинна чітко відповідати віковій групі малюка, бути абсолютно міцною і стійкою, мати яскраве, але неінтенсивне забарвлення. Під час формування замовлення на виготовлення конкретного дитячого майданчика, наші працівники обов’язково розраховують необхідну висоту гірок, гойдалок та інших елементів, відповідно до віку дітей, адже саме ці складові є основою безпеки дитини під час гри. При потребі дитячий комплекс можна поділити на ігрові зони, зважаючи на вікові особливості дитини.

Гойдалки, гірки та інші елементи дитячих комплексів нашої компанії стають улюбленим місцем гри, розвитку та відпочинку дітей. Цікавий і надійний, а головне безпечний  дизайн всіх виробів не залишать байдужими невгамовних дітей та їх батьків.

Обладнання для майданчиків виготовляєтся відповідно до індивідуального замовлення кожного клієнта. Кваліфіковані спеціалісти підприємства оперативно і якісно проведуть всі підготовчі роботи. Також ми створюємо необхідне обладнання для комплектації дитячого майданчика, згідно ескізів замовника. Вартість готових виробів нашої компанії  значно нижча ринкової. Ми надаємо гарантію на дитяче ігрове обладнання терміном на 12 місяців, на експлуатацію підшипників – 5 років. Загальний термін використання ігорового обладнання складає більше п’ятнадцяти років.

Дитячі майданчики повинні мати спеціальне покриття, щоб унеможливити травмування дитини під час гри. Для покриття можуть використовуватися різні матеріали, від звичайного піску, гуми, а також нетоксичні лакофарбові матеріали.

З початком налагодження виробництва побутових металоконструкцій ТОВ „Ритм” практикує індивідуальний підхід до кожного замовника. Будь-які Ваші побажання та  пропозиції, у тому числі щодо дизайну, форми та комплектації дитячого майданчика, нами завжди будуть враховані.

Виготовлені підприємством металоконструкції для побутового призначення відповідають високим вимогам:

  • безпеки. Металеві конструкції міцні і довговічні, практичні у використанні. Місця зварювальних швів і зовнішні поверхні виробів ретельно відшліфовані. Всі складові  майданчика не мають гострих кутів і створені, щоб мінімізувати ризик травматизму.
  • функціональності. Гратися на них цікаво малюкам, школярам та їхнім батькам.
  • всі конструкції прості в експлуатації, надійні, яскраві та привабливі на вигляд.

Ви завжди зможете обрати ту модель, яка додасть яскравий вигляд і завершеність  ландшафту, стане важливим доповненням житлового комплексу, котеджу або торгово-розважального центру. Виготовлення та комбінування елементів для кожного нового майданчика, а також варіанти їх розташування – унікальні, відповідно до Вашого індивідуального замовлення.

У парках, скверах та приватних територіях наших міст не вистачає спортивно-ігрових комплексів для відпочинку та дозвілля дітей. ТОВ „Ритм” пропонує прикрасити дитячими майданчиками кожне подвір’я багатоквартирного будинку, приватного котеджу, парк,  санаторій, дитсадочок та школу.

Фото дитячих майданчиків - у нашій галереї

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).