Грудень 2008

Уклалися в установленої термін з монтажу додаткової технологічної лінії фільтрації шламу в РПО БДЦ Київського КБК. 14 грудня нами розпочато монтаж обладнання фірми "Klein" з додаткової фільтрації шламу в розмольного-підготовчому відділі паперової фабрики Київського КБК в м. Обухів.

У монтаж оборубованія входить демонтаж, монтаж технологічних трубопроводів (шламу, свіжої та освітленої води, повітря)

 

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).