Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

 

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів. Поряд з нестачею полігонів для їхнього захоронення, набула поширення практика самовивозу сміття на несанкціоновані звалища, що спричиняє забруднення навколишнього середовища.

Окрім нераціонального використання залишків сировини, підприємствами постійно витрачаються чималі суми коштів на покриття рахунків для їх траспортування та подальшу утилізацію.

Подібна проблема видалення відпрацьованої паперової та картонної маси виникла у  ВАТ „Київський картонно-паперовий комбінат” (м. Обухів). З метою забезпечення ефективного процесу роботи, було прийнято рішення встановити агрегат для компактування відходів „CFX 60R - COMPAX 60”. Переможцем тендеру по здійсненню монтажу обладнання на конкурсній основі стала наша компанія „Ритм”. Ми надали всю необхідну документацію, презентували замовнику найбільш вигідну пропозицію по якості, термінах та умовах надання послуг. Після підписання контракту у грудні 2009 року ТОВ „Ритм” виступила підрядником і успішно виконала комплекс заходів з оновлення бази та монтажу обладнання для пресування відходів.

Проведення робіт було поділено на декілька етапів:

1.      Підготовка приміщення, підведення всіх необхідних комунікацій та систем для подальшого встановлення агрегату. Інженерно-технічні працівники відновили будівельні конструкції, здійснили монтаж додаткових ліній подачі відходів, виконали збірку та встановлення двох транспортерів для подачі відходів (протяжністю 20 метрів). Додатково, була проведена реставрація ще одного транспортера, відремонтовано майданчик для обслуговування даної ділянки, виконані зварювальні роботи та модернізація несучих металоконструкцій (загальною вагою 10 тон).

2.      Встановлення обладнання технічними спеціалістами „Ритму”. Агрегат німецького виробництва „CFX60R-COMPAX 60” є одним з найпопулярніших автоматичних пресів високої продуктивності і компактної будови для переробки макулатури, паперу, картону та інших легких відходів. Прес відрізняється міцною конструкцією каркасу, високою пропускною здатністю, інтелектуальною системою контролю, регулюванням гідравлічних налаштувань пресувального барабану відносно потужності, можливістю профілактичного обслуговування. „COMPAX 60” забезпечує процес обезводнення (вміст сухих речовин на вході - 7-20%, вміст сухих речовин на виході - до 60%), безперервне ущільнення, подрібнення, транспортування, автоматичний розподіл відходів у контейнери і підготовку до спалювання. Це обладнання ідеально підходить для інтенсивного використання на підприємствах целюлозно-паперової промисловості. Вага агрегату складає 9 тон, продуктивніть пресування – до 40 тон в день.

3.      Проведені тестування та контрольний запуск устаткування, здійснено обов’язкову перевірку усіх пуско-налагоджувальних робіт, надані консультації для персоналу з техніки безпеки та експлуатації пресу для відходів „COMPAX 60”.

Працівники ТОВ „Ритм” оперативно та якісно виконали всі монтажні роботи, що дозволило достроково здати об’єкт в експулатацію. Згідно затвердженого графіку, на проведення заходів було виділено 45 календарних днів, та кваліфікований колектив ТОВ „Ритм” впорався з завданням в 25-денний термін.

ТОВ „Ритм” також надає послуги з відновлення та монтажу конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем, встановленні технічного обладнання для паливно-енергетичного комплексу, комунального господарства, заводів машино- і приладобудування, зварюванні труб і металоконструкцій, прокладання трубопроводів.

Фото виконаного об'єкту Ви можете подивитися в нашій галлереї

 

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва. Це стало можливим, завдяки проведенню робіт з модернізації та реконструкції діючих активів.

Оскільки, значно підвищилася вартість палива, а вимоги по охороні навколишнього середовища стали більш жорсткими, виникло питання побудови продуктивної системи енерго- та ресурсозабезпечення.

Тому, головним напрямком інтенсивного розвитку українських підприємств ЦПП є здійснення поетапної модернізації та реконструкції діючих паперо- та картоноробних машин, вдосконалення існуючих технологічних схем виробництва, впровадження нових пароконденсатних систем з метою зниження енергозатратності виробничого процесу.

Організація „Ритм” пропонує комплексні рішення для ефективного функціонування пароконденсатних систем, а також послуги з діагностики, технічного обслуговування, шеф-монтажу і безпосереднього запуску в роботу.

У 2007 році працівники ТОВ „Ритм” виконували ряд заходів по монтажу пароконденсатної системи КВМ-2 (картоно-виробничої машини) для ВАТ „Київський картонно-паперовий комбінат” (м. Обухів).

Пароконденсатна система забезпечує працеспроможність сушильної частини КВМ. Система видалення конденсату і підведення пари підтримує необхідний температурний режим в сушильній частині, гарантує стійкий гідравлічний режим, контролює перепади тиску пари, видалення конденсату і газів, що не конденсуються, забезпечує раціональне використання випарів вторинного закипання та оптимальні витрати теплозабезпечення підприємства.

Перший етап – проведення аудиту пароконденсатної системи КВМ-2. Кваліфіковані інженерно-технічні працівники провели діагностику, вивчили діючу систему, оцінили потреби і можливості вдосконалення та оптимізації агрегатів.

Після цього був складений детальний план робіт з поліпшення експлуатаційних якостей та підвищення надійності пароконденсатної системи.

Для проведення підготовчого етапу на ВАТ „Київський картонно-паперовий комбінат” було витрачено 45 днів. Проект детального плану включав в себе наступні дані: специфікацію перевіреного устаткування, опис виявлених проблем, розрахунок потенційної економії, а також рекомендації по зниженню теплових втрат та підвищенню загальної безпеки процесів.

Після розгляду і затвердження пропозиції підприємством-замовником, була укладена угода і узгоджені всі подальші дії.

У вересні 2007 р. стартував другий – найбільш трудоємкий етап – виконання монтажних робіт. Згідно графіку, роботи тривали 12 календарних днів.

Для реалізації проекту були залучені 17 експертів інженерно-технічної спеціалізації з досвідом роботи в ЦПП, 27 газоелектрозварювальників, 85 робітників.

Були проведені роботи зі зварювальння труб (Ду 48 мм. – Ду 477 мм.) сукупною довжиною більше 1 км., монтажу запірної арматури (427 шт.), установки та заміни необхідних деталей та металоконструкцій. Загалом працівники виготовили і змонтували 1860 вузлів, 4860 стиків, встановили 88 парових головок.

По закінченню робіт було успішно протестовано пароконденсатну систему КВМ-2 та здійснено обов’язковий контроль усіх пуско-налагоджувальних робіт. Додатково, була надана технічна консультація щодо подальшої експлуатації обладнання.

Отримані переваги по завершенню проекту:

  • підвищення ефективності виробництва;
  • заощадження теплової енергії;
  • покращення виробництва пари і його розподілу;
  • підвищення безпеки процесів;
  • покращення роботи системи збору та повернення конденсату;
  • зменшення кількості бракованої продукції;
  • зниження собівартості продукції;
  • зменшення викидів у навколишнє середовище.

ТОВ „Ритм” гарантує якісне виконання робіт з монтажу, зварювання, виробництва та встановлення металоконструкцій, трубопроводів, технічного обслуговування, монтажу конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.). Після проведення аналізу стану приміщень і діагноситики обладнання працівниками організації був розроблений детальний план робіт по реконструкції технологічної лінії з виробництва паперу для банкнот. Робота проходила в декілька етапів:

1.Спеціалісти „Ритму” підібрали і закупили оптимально необхіді матеріали та обладнання для будівництва та монтажу техніки. Зокрема, було здійснено встановлення станції для підвищення тиску води «Lovarra», що дозволяє ефективно використовувати водні ресурси в процесі виробництва. При остаточному виборі насосної станції враховувалась структура механізму і показники потужності під час її експлуатації.

2.Виконано монтаж млина «Клафлін» з безперервною подачею сировини на вході і з обробкою готового продукту на виході. Млин призначений для сухого тонкого і надтонкого помолу всіх сипучих будматеріалів та компонентів малої і середньої твердості, вживаних під час виробництва.

3.Змонтована система змащення „SKF”, що дозволяє повністю автоматизувати процес змащування виробничо-технологічного обладнання. Важко переоцінити важливість правильного, регулярного змащування вузлів і механізмів машин точно дозованою кількістю мастильного матеріалу. Адже близько 40% всіх випадків передчасного виходу з ладу механічного обладнання виникає в результаті неправильного або недостатнього змащування. Автоматизація даного процесу дозволяє забезпечити подачу точної кількості мастила в усі точки змащування, через встановлені інтервали часу. Можливість  регулювання витрат мастила забезпечує економію коштів на ремонті обладнання в порівнянні з іншими традиційними технологіями змащування. Для налагодження системи змащення папероробної машини був залучений іноземний представник виробника „SKF”.

4. Проведено реконструкцію системи вентиляції з ковпака і машинного залу, встановлено обладнання фірми «WOLF». Вентиляційне обладнання створює повітряно тепловий баланс промислового приміщення, помітно покращуючи температурні умови. Устаткування для фабрики було підібране з урахуванням показників вмісту парів, пилу, а також розмірів площі вентильованого приміщення і місця його установки. Для проведення пуско-наладочних робіт залучалась субпідрядна організація ТОВ „Ласка-інжинірінг”.

5. Монтаж системи кондиціонування компанії «Mitsubishi». Напівпромислове кондиціонерне обладнання дозволяє знизити операційні витрати на електроенергію, контролює рівень температури та вологості, перешкоджає проникненню в приміщення різних шкідливих забруднюючих газів та речовин.

6. Установка контрольно-вимірювальних приладів та устаткування. Для проведення електромонтажних робіт та монтажу спеціального обладнання була залучена субпідрядна організація ТОВ «Символ». Компанія виконала тестування та контрольний запуск устаткування, здійснила обов’язкову перевірку усіх пуско-налагоджувальних робіт, надала консультації з техніки безпеки та експлуатації приладів.

Загалом, реконструкція технологічної лінії з виробництва паперу для банкнот тривала з грудня 2008 по серпень 2009, переважно без зупинки основного виробництва. Був виконаний не тільки ремонт старого та установка нового обладнання, але ще цілий спектр електромонтажних та будівельних робіт. Під час реалізації проекту були залучені субпідрядні організації. Зокрема, будівельні роботи виконувала компанія СМУ «Папірбуд», а над постачанням і налагодженням щита частотних перетворювачів працювали спеціалісти компанії ТОВ «S-інжинірінг». 

По завершенню проекту ТОВ „Ритм” отримало свідоцтво про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил. 

Грудень 2008

Уклалися в установленої термін з монтажу додаткової технологічної лінії фільтрації шламу в РПО БДЦ Київського КБК. 14 грудня нами розпочато монтаж обладнання фірми "Klein" з додаткової фільтрації шламу в розмольного-підготовчому відділі паперової фабрики Київського КБК в м. Обухів.

У монтаж оборубованія входить демонтаж, монтаж технологічних трубопроводів (шламу, свіжої та освітленої води, повітря)

 

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).