Товариство з обмеженною відповідальністю "РИТМ"

Товариство з обмеженою відповідальністю «РИТМ» – провідне підприємство будівельно-промислового комплексу України, що надає повний спектр унікальних послуг для компаній целюлозно-паперової промисловості (ЦПП).

Організація спеціалізується на виробництві несучих та огороджуючих металевих конструкцій і споруд, зварюванні труб і металоконструкцій, встановленні технологічної апаратури, монтажу конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем.

Історія ТОВ «Ритм» бере свій початок у 1991 році. За 20 років діяльності компанія стала головним та надійним діловим партнером українських індустріальних гігантів. Нашими клієнтами є: ВАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», Фабрика банкнотного паперу Національного банку України, ВАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ВАТ «Херсонський целюлозно-паперовий комбінат», ВАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат» і ряд інших. Організація активно співпрацює з закордонними клієнтами, наприклад, приймає участь в налаштуванні, модернізації та ремонті технологічного обладнання російських підприємств ЦПП – ТОВ «ГеоПак» (Калузька обл.) та ЗАТ «Пролетарій» (Брянська обл.).

Колектив

 Ядро «Ритму» складає колектив професійних інженерно-технічних працівників з  багаторічним досвідом практичної роботи на об’єктах промислового та громадського призначення. Компанія зібрала досвідчених кадрів, що володіють грунтовними знаннями в будівельному бізнесі, завжди мобільні, відповідальні, готові безпомилково виконати свою роботу.

Чітко організований процес виробництва дозволяє ефективно та якісно реалізувати замовлення з виготовлення промислових і будівельних металоконструкцій будь-якого призначення і комплектації, відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Вдале географічне розташування організації, поряд з масштабними підприємствами гірничо-металургійного комплексу України, дозволяє значно мінімізувати витрати виробництва. Завдяки цьому, вартість наших робіт і послуг завжди буде доступною і вигідною для клієнтів.

Нагороди

 Професійна діяльність ТОВ «Ритм» неодноразово визнавалася кращою в своєму сегменті ринку, що підтверджено офіційними даними Державного комітету статистики. Ми отримали ряд нагород за вагомий внесок у розвиток економіки України, серед яких – орден «Зірка економіки України» I ступеня, диплом «Королева успіху», орден «Святого Миколи Чудотворця», диплом переможця в номінації «Надійний та стабільний партнер» в категорії «Будівництво трубопроводів і прокладання ліній енергозабезпечення та зв'язку місцевого призначення». Також організації присвоєно почесне звання «Лідер економіки України».

Компанія має єдиний в Україні офіційно запатентований сертифікат «Знак якості» (Міжнародної програми захисту прав споживачів), для маркування послуги «Монтаж металоконструкцій».

Головні напрямки діяльності

Підприємство забезпечує комплексне обслуговування та виконання необхідних видів робіт із застосуванням наших матеріалів або матеріалів замовника.

Ми виготовляємо труби і трубопроводи за допомогою методу високоякісного аргонодугового зварювання.

ТОВ «Ритм» реалізовує наступні вироби:

 • металоконструкції різноманітної комплектації;
 • збірні бетонні та залізобетонні конструкції;
 • інженерні конструкції (галереї, естакади, канали, опори зв’язку та електропередачі);
 • окремі конструкції малоповерхових, житлових і громадських будівель;

До спектру наших послуг входять:

 • монтаж конструкцій зовнішніх інженерних мереж і систем;
 • збірка конструкцій внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів та засобів вимірювання;
 • зварювання труб і металоконструкцій;
 • будівництво трубопроводів;
 • захист конструкцій – гідроізоляція, теплоізоляція;
 • встановлення технічного обладнання паливно-енергетичного комплексу, комунального господарства, заводів машино- і приладобудування.

 Ми пропонуємо:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • широкий асортимент виробів;
 • тільки сучасне обладнання;
 • високу якість і надійність виконання;
 • оптимальні терміни виробництва;
 • максимально вигідні ціни;
 • гнучкі умови оплати.

Першокласна організаційна структура, потужності виробництва і кваліфікований штат працівників дозволяють якісно і в найкоротші терміни виконувати поставлені замовником завдання. 

Найкоротші строки та якість гарантуємо!

 

Syndicate content

Підприємство року - 2009

Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" ТОВ "РИТМ" присвоєно статус "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ" у профільному напрямку "Монтаж металоконструкцій"

Грудень 2009

Проблема, пов’язана з утворенням, переробкою та утилізацією відходів виробництва актуальна для всіх промислових підприємств, що діють на території України. У сховищах, звалищах та полігонах накопичено мільйони тон небезпечних відходів.

Монтаж пароконденсатної системи КВМ-2

ТОВ „Ритм” обслуговує найбільші підприємства, що працюють на ринку картонно-паперової продукції. За минуле десятиліття компанії целюлозно-паперової промисловості України показують стабільну динаміку приросту обсягів виробництва.

Реконструкція на банкнотній фабриці

 ТОВ „Ритм” одержало перемогу в тендері на виконання генпідрядних робіт для Фабрики банкнотного паперу Національного банку України в місті Малин (житомирської обл.).